سنجش مدرسه چیست؟

بهترین مرکز جهت اجرای سنجش مدرسته در تهران 

سنجش شنوایی

سنجش بینایی

سنجش تمرکز

چرا سنجش مدرسه
با کلینیک خانه امید

خدمات سنجش کلینیک خانه امید شامل تمامی خدماتی می شود که در راستای بهبودی کودک شما صورت می پذیرد. این خدمات را می توانید در این مرکز در سطح حرفه ای دریافت کنید.

510

لبخند رضایت

840

خانواده راضی

600+

متقاضی کاردرمانی

900

بیمار اتیسم در سال

سنجش مدرسه در ستارخان

بسیاری از والدین زمانی که قصد دارند فرزند خود را به پایه اول ابتدای بفرستند نگرانی هایی در مورد سلامت او دارند. برخی والدین که وسواسی تر هستند ممکن است روی رشد قدی کودک حساس باشند و برخی دیگر در مورد وضعیت هوش کودک نگرانی هایی ابزار کنند.

گفتار درمانی شرق تهران

رضایت مشتریان

اولین مرکزی بودن که واقعا تونستن با متین پسرم ارتباط برقرار کنند. از کادرشون راضی هستیم و به بقیه دوستان تهرانی هم توصیه می کنم.

مسعود حق وردی

نوآموزانی که قصد دارند به پایه اول ابتدایی ورود کنند، باید قبل از این ورود مورد سنجش قرار گیرند. بسیار مهم است که دانش آموزان تازه وارد به مدرسه سنجش های لازم را پشت سر بگذارند. در سنجش مدرسه، کودکان و نوآموزان از لحاظ ضریب هوشی و سلامت جسمی و روانی مورد بررسی قرار می گیرند.

سنجش مدرسه چیست؟

به عنوان مثال کودکانی که نیاز به کاردرمانی، گفتاردرمانی و رفتار درمانی داشته باشند در این سنجش ها شناسایی می شوند و اقدامات لازم برای در پیش گرفتن روند درمان آن ها اتخاذ می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در توانبخشی اکباتان می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.

سنجش مدرسه قبل از اینکه کودکان وارد مدرسه شوند انجام می شود. این سنجش معمولا در مرداد ماه و شهریور ماهی که دانش آموزان قرار است به مدرسه ورود کنند صورت می پذیرد. بدین منظور لازم است که اطلاعات دانش آموز به سامانه داده شود و نوبت گیری صورت پذیرد. بسیاری از مدارس این سنجش ها را به صورت تخصص تحت نظارت درمانگران و مشاوران حرفه ای انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در توانبخشی شهرک غرب  می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.

نکته مهمی که در مورد سنجش مدرسه وجود دارد این است که دانش آموزان می توانند برای دو مرتبه در این سنجش شرکت کنند. بنابراین اگر در نوبت اول، دانش آموز نتوانست نمره قبولی را کسب کند، می تواند در نوبت بعدی اقدام نماید. 

در طرح سنجش مدرسه، سلامت فیزیکی و بهداشت روان او مورد بررسی قرار می گیرد. در این طرح والدین با مراجعه به نزدیک ترین پایگاه های سنجش سلامت، اوضاع کودک خود را در معرض بررسی قرار می دهند. البته قبل از آن لازم است که برای ثبت نام فرزندشان در مدرسه اقدام کنند تا از طریق مدرسه به پایگاه سنجش سلامت معرفی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در توانبخشی امیرآباد  می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.

بسیار مهم است که کودک قبل از سنجش مدرسه، خواب کافی داشته باشد، صبحانه مقوی خورده باشد، حالت روحی مناسبی داشته باشد و از لحاظ شرایط روحی روانی در وضعیت مطلوبی به سر ببرد. در این شرایط می توان به نتیجه سنجش مدرسه استاد کرد.

سنجش مدرسه ستارخان

بسیاری از والدین زمانی که قصد دارند فرزند خود را به پایه اول ابتدای بفرستند نگرانی هایی در مورد سلامت او دارند. برخی والدین که وسواسی تر هستند ممکن است روی رشد قدی کودک حساس باشند و برخی دیگر در مورد وضعیت هوش کودک نگرانی هایی ابزار کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در  توانبخشی یوسف آباد می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.

در سنجش مدرسه ستارخان، سنجش مدرسه توسط مشاوران و کارشناسان سلامت متخصص و حرفه ای انجام می شود. بنابراین اصلا جای نگرانی نیست. شما می توانید به نتیجه سنجش مدرسه ستارخان کاملا استناد کنید و در مورد وضعیت سلامتی فرزند خود اطمینان کامل داشته باشید.

در سنجش مدرسه ستارخان، کودک نمره ای را در آزمون هایی که از او گرفته می شود کسب می کند. این نمره تعیین کننده وضعیت کودک شما خواهد بود. به واسطه نمره کسب شده می توان نیازهای کودک را به خوبی تشخیص داد و در صورت لزوم برای اقدامات پزشکی گام برداشت.

بسیاری از کودکانی که قصد ورود به مدرسه را دارند ممکن است با مشکلات گفتاری، مشکلات اوتیسم، مشکلات نقص توجه و تمرکز و یا بیش فعالی روبرو باشند. در سنجش مدرسه ستارخان، تمامی این موارد توسط درمانگران حرفه ای و کارشناسان خبره سنجیده می شود.

نتیجه سنجش مدرسه ستارخان تعیین می کند که آیا کودک برای درمان نیاز به ارجاع پزشکی دارد یا خیر. این موضوع می تواند برای والدینی که نگرانی های زیادی در مورد سلامت کودک خود دارند مفید فایده باشد. بسیاری از اختلالات دارای درمان راحت تری در دوران کودکی هستند. بنابراین زمانی که کودک با افزایش سن روبرو شود، این اختلالات نیز درمان سخت تری خواهد داشت برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در توانبخشی سعادت آباد می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.

سنجش مدرسه ستارخان این امکان را به خانواده ها می دهد تا روند درمان کودک را سریع تر در پیش بگیرند و هر اقدامی که نیاز است را سریع تر انجام دهند. در این طرح سنجش اوضاع شنوایی، هوش، گفتار، آمادگی تحصیلی و بینایی کودک و سطح سلامت او مورد بررسی قرار می گیرد. در نتیجه چنانچه مشکلی وجود داشته باشد سریعا تشخیص داده خواهد شد.

نوآموزانی که مشکوک تشخیص داده می شوند در دو نوبت مورد سنجش قرار می گیرند. بنابراین می توان از بابت اعتبار سنجش مدرسه ستارخان خیالی آسوده داشت.

برای اینکه دانش آموزان در کلاس های درس از سایر دانش آموزان عقب نیفتند و بتوانند خود را به سطح کلاس برسانند، لازم است که سنجش مدرسه ستارخان برای آن ها انجام شود. اینگونه والدین و معلمان نیز خیال آسوده تری دارند. کودکانی که نیاز به کمک دارند می توانند از خدمات مشاوره ای استفاده کنند و تحت نظارت درمانگران حرفه ای قرار بگیرند. 

مرکز سنجش مدرسه ستارخان

مرکز سنجش مدرسه ستارخان یکی از قوی ترین مراکزی است که طرح سنجش دانش آموزان در آن انجام می شود. از ویژگی های متمایز کننده مرکز سنجش مدرسه ستارخان، می توان به حضور مشاوران و درمانگران حرفه ای و خبره اشاره کرد. این درمانگران و مشاوران دارای تخصص بالایی در زمینه تشخیص اختلالات و سنجش سلامتی کودکان هستند و اساسا در زمینه کودک دارای تخصص می باشند.

بسیاری از مواقع پذیرش این موضوع که کودک نیاز به آموزش هایی بیش از کودکان دیگر دارد برای خانواده ها دشوار است. به همین دلیل نمی توانند به راحتی بپذیرند که مشکل کودک آن ها باعث متفاوت بودن  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در  توانبخشی در ستارخان می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید. او شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در توانبخشی فردوس می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.

این در حالی است که در مرکز سنجش مدرسه ستارخان، مشاوران و درمانگران حرفه ای حضور دارند و شما را در این زمینه یاری می دهند. همراهی و یاری متخصصانی که در این مرکز حضوردارند موجب خیال آسوده تر والدین می شود.

در مرکز سنجش مدرسه ستارخان، سنجش کودکان تازه وارد به مدرسه از لحاظ جسمی و هوشی و روانی صورت می پذیرد. بنابراین فقط یکی از جنبه های خاص در این طرح سنجش مورد توجه نیست. خانواده ها میتوانند از بابت این موضوع که کودک آن ها از تمامی جنبه ها مورد سنجش سلامتی قرار می گیرد خیال آسوده داشته باشند.

بسیاری از مواقع کودکانی که دارای جسمی سالم هستند ممکن است اختلالات ذهنی داشته باشند. این موضوع فقط و فقط در سنجش مدرسه مشخص می شود. یکی از مهمترین مزایای مرکز سنجش مدرسه ستارخان این است که کودکان شما به صورت حرفه ای مورد سنجش قرار می گیرند و در صورت لزوم مورد درمان قرار خواهند گرفت.

مرکز سنجش مدرسه ستارخان یکی از بهترین مراکزی است که والدین ترجیح می دهند برای سنجش کودک خود، این مرکز را انتخاب کنند.

بنابراین اگر جزو آن دسته از والدینی هستید که نگرانی های زیادی در مورد سلامت کودک خود دارید توصیه میکنیم که حتما از خدماتی که در مرکز سنجش مدرسه ستارخان ارائه می شود استفاده کنید. 

رفتار خوب مسئولین در مرکز سنجش مدرسه ستارخان، یکی از مهمترین نقاط قوت این مرکز است. بسیار مهم است که کودکان در سنین پایین یعنی در دوران مدرسه به ویژه مقطع ابتدای با مسئولین خوش برخورد و خوش رو ارتباط داشته باشند.

یکی از دلایلی که می توان برای شکوفایی نبوغ و استعداد کودکان مطرح کرد، برخورد خوب معلمان و مسئولین و کارشناسان می باشد. در مرکز سنجش مدرسه ستارخان، بهترین رفتار و برخورد با کودک شما صورت خواهد گرفت. بنابراین اگر در این باره حساسیت خاصی دارید باید بگوییم که خیالتان آسوده باشید.

مسلط بودن کارشناسان و معلمان و مسئولین روی وظایفی که برای آن ها تعریف شده است منجر به این خواهد شد تا کودک در فضایی کاملا سازمان یافته و استاندارد رشد و پرورش یابد. دانش آموزان در کلاس هایی با امکانات آموزشی عالی قرار می گیرند و از لحاظ نظم و انضباط نمی توان ایرادی به این مرکز گرفت.

تست هایی که در مرکز سنجش مدرسه ستارخان از دانش آموزان و نوآموزان گرفته می شود مطابق با آخرین دانش روز می باشد.

بنابراین در مورد قدیمی بودن و منسوخ شده بودن تست ها نیاز به نگرانی نیست. شما می توانید با خیال آسوده کودک خود را به مشاوران و متخصصان مرکز سنجش مدرسه ستارخان بسپارید و منتظر نتایج سنجش بمانید. این نتایج قابل استناد هستند و می توان بر اساس آن ها تصمیمات جدی تر برای آینده تحصیلی کودک گرفت.

خدمات سنجش مدرسه ستارخان چیست؟

والدین همیشه در طول تاریخ نگران فرزندان خود بوده اند. از دوران نوباوگی گرفته تا دوران تحصیل همواره نگرانی های والدین حضور دارد. از مهمترین خدمات سنجش مدرسه ستارخان، می توان به سنجش و تست هوش اشاره کرد. کودکان و نوآموزان در این مرکز مورد تست های سنجش هوش قرار میگیرند.

بسیار مهم است که کودکان تازه وارد به مدرسه دارای بهره هوشی حداقل باشند. در خدمات سنجش مدرسه ستارخان تست های هوش مطابق با استاندارد ها و جدیدترین دانش روز انجام می شود. بنابراین می توانید به آن ها استناد کنید.

از دیگر خدمات سنجش مدرسه ستارخان می توان به تست گفتار و تکلم، تست بینایی، سنجش سلامت روانی و ذهنی و سنجش سلامت فیزیکی اشاره کرد. نقص و اختلال در هر کدام از این موارد می تواند آینده کودک شما را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل بسیار مهم است که از بهترین خدمات سنجش مدرسه استفاده کنید.

خدمات سنجش مدرسه ستارخان تنها مختص به شناسایی بهره هوشی و سنجش اوضاع سلامتی کودک شما نیست. در صورتی که کودک شما نیاز به درمان داشته باشید، می توانید در این مرکز از خدمات درمانی استفاده کنید.

بهترین درمانگران در مرکز سنجش مدرسه ستارخان حضور دارند. این درمانگران شامل مشاوران حرفه ای، کاردرمانگران، رفتار درمانگران و گفتار درمانگران می شوند. در واقع هر کدام از جنبه های سلامتی کودک شما که تحت خطر و تهدید قرار داشته باشد، در این مرکز مورد درمان قرار خواهد گرفت.

مهمترین خدمات سنجش مدرسه ستارخان را می توان خدماتی دانست که به کودکان دارای اختلالات جسمی و ذهنی داده می شود. کودکانی که دارای اختلال نقص تمرکز و توجه هستند، کودکانی که دارای بیش فعالی هستند، کودکانی که دارای اختلال اوتیسم هستند، کودکان دارای عقب ماندگی ذهنی و اختلال در تکلم و گفتار در این مرکز مورد درمان قرار می گیرند.

خدمات سنجش مدرسه ستارخان شامل تمامی خدماتی می شود که در راستای بهبودی کودک شما صورت می پذیرد. این خدمات را می توانید در این مرکز در سطح حرفه ای دریافت کنید. بهترین خدماتی که می تواند کودک شما را به سمت بهبودی پیش ببرد در این مرکز ارائه می شود.

مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان

مراحل سنجش مدرسه چگونه است؟

بسیار مهم است که سنجش مدرسه طبق مراحل خاص انجام شود. در واقع درمانگران به خوبی می دانند که این مراحل چیست و چگونه باید انجام شود. در طی مراحل سنجش مدرسه نقاط عطف رشد فرزند شما مورد بررسی قرار می گیرد. شناسایی رنگ ها، اشکال، اعداد، تست بینایی، تست شنوایی، تست گفتار، تست هوش و این دست از موارد در مراحل سنجش مدرسه مورد توجه درمانگران و مشاوران قرار دارد.

مراحل سنجش مدرسه مبتنی بر ارزش ها، اخلاق، دانش و تعهدات صورت می پذیرد. کودکان برای اینکه به مدرسه وارد شوند و مدرسه نیز تعهدات خود را در قبال آن ها انجام دهد نیاز به برخی حداقل ها دارند.

بنابراین بسیار مهم است که در طی مراحل سنجش مدرسه، توانایی های ذهنی و جسمی کودک صادقانه مورد بررسی قرار گیرد. 

در طی مراحل سنجش مدرسه سوالات زیادی مطرح می شود. سوالاتی که در این مراحل از کودک پرسیده می شود شامل این موارد میشود؛ نام کودک، نام والدین، نام خواهر و برادرها، محل زندگی، سال تولد، رنگ مورد علاقه، شناسایی اشکال، حیوان مورد علاقه، نام پرنده ها، داستان مورد علاقه، بهترین غذای مورد علاقه، خواندن شعر مورد علاقه، شغل مورد علاقه در آینده، علاقه به نقاشی، کارتون مورد علاقه، میوه مورد علاقه، اعداد، حروف، تعداد انگشت ها، تعداد چرخ های ماشین و اسباب بازی مورد علاقه. این موارد در طی مراحل سنجش مدرسه از کودک پرسیده می شود.

برای سنجش مدرسه، والدین باید در ابتدا در مدرسه ثبت نام کنند و بعد نوبت مراجعه به پایگاه سنجش سلامت را بگیرند. بعد از آن غربالگری های لازم در مرکز انجام می شود. در ادامه نیز نتیجه غربالگری اعلام می شود.

شما می توانید همراه کودک تان به مرکز سنجش سلامت مراجعه کنید و نتیجه تست غربالگری را بررسی کنید. تکمیل کارت واکسیناسیون و معاینات پزشکی نیز در ادامه انجام می شود. چنانچه مشکلی برای مدرسه رفتن کودک شما وجود داشته باشد روند درمان در مرکز درمانی شروع می شود. بنابراین شما می توانید به موقع و اصولی روند درمان کودک خود را در پیش بگیرید.

از مهمترین مراحل سنجش مدرسه شامل تست های مربوط به رشد شناختی، تستهای مربوط به رشد زبانی، مهارت های اجتماعی و توانایی های یادگیری می شود. سنجش جسمی کودک نیز در این مرکز انجام می شود. بینایی، شنوایی، قد و وزن، قدرت تکلم، سلامت پوست و مو، سلامت دهان و دندان، شاخص تده بدنی، سابقه بیماری ها و وضعیت اوتیسم و واکسیناسیون در این مرکز مورد بررسی قرار می گیرد.

مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان

طبق آنچه گه آمار به ما می گوید بسیاری از کودکان در زمان ورود به مدرسه با چالش روبرو هستند. این چالش ها می تواند ذهنی یا جسمی باشد. نزدیک به پانزده درصد کودکان با اختلالات گفتاری، مشکلات حسی، مشکلات جسمی و مشکلات شناختی مواجه هستند.تشخیص به موقع این مشکلات می تواند کمک کند تا کودک بتواند روند درمان را سریع تر طی کند و همانند سایر کودکان استعدادهای خود را شکوفا کند.

در مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان، اقدامات درمانی به موقع و به طوراصولی در چارچوب قانونی انجام می شود.کودک شما مورد تستهای اصولی و حرفه ای قرار می گیرد و نتایج تست ها قابل استناد هستند. درواقع هدف کارشناسان ما در مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان، این است که کودک شما با اعتماد به نفس بیشتری وارد مدرسه شود و مانند همسالان خود بتواند به تحصیل و آموزش بپردازد.

بسیاری از مواقع کودکان به دلیل عدم علاقه و یا عدم اعتماد به نفس، دچار مشکلات تحصیلی می شوند. در مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان، نه فقط روی کودکان بلکه روی والدین نیز کار می شود. همراهی و همدلی والدین در مسیر تحصیل کودکان می تواند روشن کننده مسیر پیشرفت آن ها در آینده باشد.هیچ کودکی نمی تواند بدون پشت سر گذاشتن تست های سنجش مدرسه وارد دبستان شود. اگر میخواهید کودکتان در مرکزی قابل اعتماد زیر نظر مشاوران خبره و با تجربه مورد تست قرار گیرد، به مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان مراجعه کنید.

طرح سوالات روانشناسی، تست بینایی، تست تکلم، تست شنوایی و تست هوش از جمله تست هایی است که در مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان انجام می شود. در مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان قوه خلاقیت کودک، قوه تجسم، هوش، بینایی، شنوایی و توانایی های حسی و درکی او مورد بررسی قرار می گیرد.بنابراین اگر می خواهید ناهنجاری های احتمالی کودک خود را سریع تر تشخیص دهید بهتر است او را نزد یک کارشناس حرفه ای ببرید. در مرکز سنجش مدرسه پایه اول ستارخان تمامی کارشناسان ما با تجربه و خبره هستند و در این زمینه ید طولایی دارند.

سوالات آزمون بدو ورود به دبستانی

زمانی که کودک در طرح سنجش مدرسه قرار می گیرد سوالات زیادی از او پرسیده می شود. این سوالات میتوانند تعیین کننده چیزهای زیادی باشند. به عنوان مثال در خلال سوالات آزمون بدو ورود به دبستانی می توان فهمید که آیا کودک سالم است یا به اختلالات حسی، مغزی، گفتاری و شناختی دچار است. یکی از مهمترین سوالات آزمون بدو ورود به دبستانی، سوال در مورد علایق کودک است.

کودک باید بتواند به سوالاتی که در مورد علایق او پیرامون اسباب بازی، رنگ مورد علاقه، غذای مورد علاقه، بازی مورد علاقه و حیوان و کارتون مورد علاقه پرسیده می شود پاسخ های شفاف بدهد.از دیگر سوالات آزمون بدو ورود به دبستانی، سوالاتی است که پیرامون خانواده کودک می باشد. این که نام کودک چیست؟ نام پدر و مادر او چیست؟ چند خواهر و برادر دارد؟ منزل آن ها کجاست؟ شغل پدر و مادرش چیست؟ پاسخ دهی به این سوالات نیز تعیین کننده خواهد بود.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در  گفتار درمانی در ستارخان  می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.

به طور کلی سوالات آزمون بدو ورود به دبستانی در چارچوب های علمی پرسیده می شود. بنابراین مشاوران و روانشناسان به هیچ عنوان این سوالات را به سلیقه شخصی خود نمی پرسند. پاسخی که کودک به هر کدام از سوالات آزمون بدو ورود به دبستانی میدهد تعیین کننده موضوع خاصی خواهد بود. در نتیجه لازم است که قوانین پرسش سوالات رعایت شود.

از جمله سوالات آزمون بدو ورود به دبستانی می توان به این موارد اشاره کرد؛

 • نام و نام خانوادگی؛
 • نام والدین و ویژگی های آن ها؛
 • شمارش اعداد تا هر کجا که بلد هستند؛
 • سوال در مورد شباهت هایی که بین تصاویر وجود دارد؛
 • سوال در مورد تفاوت هایی که بین تصاویر وجود دارد؛
 • سوال در مورد رنگها؛
 • سوال در مورد علایق شخصی؛
 • درخواست از کودک برای نقاشی کشیدن؛
 • درخواست از کودک برای داستان سرایی و یا شعرخوانی؛
 • رنگ آمیزی توسط کودک؛
 • سوال در مورد اشیا و کاربرد آن ها؛
 • مرکز سنجش بدو ورود به دبستان ستارخان.

اگر می خواهید کودک شما بدون هیچ گونه مشکلی وارد دبستان شود و دروس مدرسه را بخواند و مانند همسالانش تحصیل کند، لازم است که سنجش مدرسه در مورد او صورت پذیرد. مرکز سنجش بدو ورود به دبستان ستارخان یکی از بهترین مراکز تهران برای سنجش مدرسه می باشد. تست های مربوط به سنجش کودکان در این مرکز توسط کارشناسان خبره و حرفه ای پرسیده می شود. به همین دلیل نتیجه تست ها کاملا قابل استناد می باشد.   برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در  کاردرمانی ذهنی در ستارخانمی توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.  

در مرکز سنجش بدو ورود به دبستان ستارخان مشاوران و روانشناسان حرفه ای و خبره ای حضور دارند که کودک شما را در کمال آرامش مورد سنجش قرار می دهند. از ویژگی های مثبت مرکز سنجش بدو ورود به دبستان ستارخان میتوان به خوش برخورد بودن پرسنل و مسئولین این مرکز اشاره کرد.

کودکان در محیط مرکز سنجش بدو ورود به دبستان ستارخان به شدت احساس آرامش و راحتی می کنند و به دور از هر گونه استرس و نگرانی تست ها را انجام می دهند.  

بسیاری از مواقع دلیل اشتباه در آمدن نتیجه تست می تواند برخورد نامناسب مصاحبه گر و یا استرسی باشد که به کودک وارد شده است. در مرکز سنجش بدو ورود به دبستان ستارخان، مسئولین در کمال آرامش با کودک شما برخورد می کنند.  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در  سنجش مدرسه در ستارخان  می توانید با مجموعه کلینیک خانه امید در تماس باشید.

چنانچه کودک شما با اختلالات فکری، ذهنی، گفتاری و شناختی و رفتاری روبرو باشد می توانید از کارشناسان خبره در مرکز سنجش بدو ورود به دبستان ستارخان برای درمان کودک تان کمک بگیرید تا کودک شما هر چه سریع تر روند درمان و بهبودی را طی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با کارشناسان ما در مرکز سنجش بدو ورود به دبستان ستارخان در تماس باشید. 

Call Now Button50 درصد تخفیف (زنگ بزنید)